Pāriet uz saturu

Grozs

Jūsu grozs ir tukšs

Preču piegāde un atgriešana

PIEGĀDES VEIDI

Latvijā un Baltijā

 • Bezmaksas piegāde Latvijā un Baltijā uz DPD Pickup punktiem virs 100.00 EUR;
 • Pasūtījumiem zem 100.00 EUR piegādes maksa uz DPD Pickup punktiem atkarībā no piegādes veicēja izcenojuma (Latvijā – 2.49 EUR, Igaunijā un Lietuvā – 5.49 EUR);
 • Bezmaksas piegāde Latvijā un Baltijā ar kurjeru pasūtījumiem virs 150.00 EUR;
 • Pasūtījumiem zem 150.00 EUR piegādes maksa ar kurjeru atkarībā no piegādes veicēja izcenojuma.

Eiropā un citās pasaules valstīs

 • Bezmaksas piegāde uz DPD Pickup punktiem virs 250 EUR;
 • Pasūtījumiem zem 250 EUR piegādes maksa uz DPD Pickup punktiem atkarībā no piegādes veicēja izcenojuma;
 • Piegādes maksa ar kurjeru atkarībā no piegādes veicēja izcenojuma.

Saņemšana LABRAINS birojā

 • Sakarā ar ārkārtas situāciju valstī, pasūtījuma bezmaksas saņemšana LABRAINS birojā nebūs iespējama no 17.12.2020. -līdz 06.04.2021. Paldies par sapratni!

Piegādes laiks

Pasūtījumu piegādes laiks ir 1–5 darba dienas. Izpārdošanas laikā noformēto pasūtījumu piegāde var aizņemt mazliet vairāk laika nekā parasti.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka:

 • Ja esat izvēlējusies/-ies piegādes veikšanu ar kurjeru, lūdzam norādīt tādu saņemšanas adresi, kurā varēsiet atrasties un saņemt pasūtījumu darba dienās, laikā no 9:00 līdz 18:00.
 • Lūdzam norādīt pareizu tālruņa numuru un detalizētu adresi. Lūdzam norādīt visu vajadzīgo papildinformāciju, piemēram, durvju kodu, lai kurjers varētu veikt piegādi noteiktajā laikā. Ja adrese ir norādīta neprecīza vai nepareiza, šis piegādes laiks var tikt pagarināts.
 • Kurjeram piegādes brīdī ir tiesības lūgt nosaukt pasūtījuma numuru un/vai uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi, ID karti vai autovadītāja apliecību), lai pārbaudītu saņēmēja identitāti, un fiksētu dokumenta numura pēdējos 5 ciparus.
 • Pircēja, kurš preci saņem ārpus Eiropas Savienības zonas, atbildībā ir segt visus ar atmuitošanu saistītos izdevumus.

Pasūtījumu atgriešana un atteikuma tiesības

Jums ir tiesības atteikties no iegādātā pasūtījuma 14 dienu laikā pēc tā saņemšanas, atsūtot to pa pastu/ar kurjeru vai ierodoties personīgi mūsu birojā (Latgales ielā 127, Rīgā, LV-1003). Precēm ir jābūt nelietotām un nesabojātām, un sūtījumam ir jāpievieno izdrukāts pasūtījuma apstiprinājums. Atpakaļsūtīšanas izmaksas sedz klients.

LABRAINS atmaksās saņemto naudu maksātāja kontā 3 darba dienu laikā no dienas, kad būs saņemtas atgrieztās preces, taču dažos gadījumos naudas atmaksa var aizņemt līdz 14 dienām.

Ja vēlaties atgriezt pasūtījumu, kura iegāde Jums nodrošināja dāvanas saņemšanu (piemēram, saņēmāt dāvanu par noteiktu pirkuma summu vai noteikta produkta iegādi), Jums jāatgriež arī saņemtā dāvana. Dāvanai jābūt nelietotai un nesabojātai. Ja izvēlaties neatgriezt dāvanu, tās vērtība tiks atskaitīta no atgrieztās summas. 

Pasūtījumu atgriešana:

LABRAINS SIA
Latgales iela 127, Rīga, LV-1003, LATVIJA

Bojātu produktu atgriešana

Ja esat saņēmusi/-is bojātu pasūtījumu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: info@labrains.eu vai telefonu: +371 28 010 107. Bojātu produktu vai pasūtījumu atgriešana iespējama 14 dienu laikā no produktu saņemšanas dienas.