Pāriet uz saturu

Grozs

Jūsu grozs ir tukšs

Par LABRAINS

MŪSU STĀSTS

Mūsu stāsts sākās brīdī, kad mūsu vēlmes un vajadzības savienojās ar iespējām. Laikā, kad kompetence apvienojumā ar mūsu kapacitāti ļāva pieņemt drosmīgu lēmumu un doties nezināmajā: sava kosmētikas zīmola izveidē, lai varētu tapt LABRAINS – Latvijā radīts eko kosmētikas un ādas kopšanas produktu zīmols, kas piedāvā inovatīvus, videi draudzīgus augstas kvalitātes produktus rozācijas simptomu atvieglošanai un ikdienas ādas kopšanai.

Mēs, LABRAINS radītājas Līga un Elīna, jau bijām uzkrājušas pieredzi, ilggadīgi kopā strādājot pie dabas un vides projektu veiksmīgas ieviešanas, lai būtu gatavas radīt ko pavisam jaunu un vienlaikus aktuālu – gan sev pašām, gan sievietēm un vīriešiem mums apkārt.

Un tā mūsu kopīgais LABRAINS stāsts varēja sākties.

Taču, patiesībā... mūsu stāsts sākās daudz, daudz agrāk. Ar mazām, bet būtiskām epizodēm, kurās izgaismojās tie izaicinājumi, ar kuriem mēs abas – gan sausas, gan rozācijas skartas ādas īpašnieces –  regulāri sastapāmies.

Kad pēc gara un piedzīvojumiem bagāta pārgājiena gar jūru nācās atgriezties mājās ar raupju un sakairinātu sejas ādu. Kad kā jaunajai māmiņai jāizjūt ne tikai stress par jauno vidi un mazuli, bet arī papildus satraukums un diskomforts sarkanās un pumpainās ādas dēļ. Vai tad, kad skolā pēc fizkultūras stundas pusotru stundu klasē jānosēž ar tumši sarkanu sejas ādu – kā bietei. Visas šīs neskaitāmās reizes, kuras raksturoja pietvīkums ar dedzināšanu, nekontrolējamā un neizprotamā sarkšana un kauns. Mēģinājumi slēpties zem kosmētikas, jo īpaši tonālo krēmu kārtām.

Šādi, nodaļu pa nodaļai, mūsu stāsts lēni uzrakstījās, savirknējot kopā mūsu dzīves dažādās epizodes, kuras bieži vien ādas stāvokļa dēļ vienoja līdzīgas sajūtas: trauksme, neizpratne, satraukums un bailes no apkārtējo nosodījuma, kā arī neirozes un pat depresīvs stāvoklis.

Ar laiku mēs sapratām, ka reizēm veselīga ēdiena un dzīvesveida izvēles var mums pašām negribot nodarīt pāri mūsu ādām. Un, lai arī tādas ādas slimības, kā, piemēram, rozācija, prasa atteikties no daudzām garšīgām un patīkamām lietām – dzērveņu sulas, tomātiem, vīna, asiem ēdieniem un karsēšanās pirtī, tomēr mēs vēlamies, lai ādas slimības nebūtu iemesls tam, lai tiktu pazaudēta dzīves garša.

Mūsu stāsts nav tikai par kosmētikas produktiem, tas vienlaikus ir stāsts par ikkatru no mums. Par katru, kam nezināšanas vai citu iemeslu dēļ nav bijis atbilstošas vides, kurā dalīties ar savām sajūtām un pārdzīvojumiem. Mūsu stāsts ir par ādas problēmu atpazīšanu, iepazīšanu un pieņemšanu un varbūt pat – iemīlēšanu.

MŪSU VĒRTĪBAS

Mums skaistums ir zinātne, un zinātne  skaistums.

Mūs raksturo godprātība katra produkta izejvielu atlases procesā: ikkatram no mūsu produktiem esam testējušas un atlasījušas labākās iespējamās sastāvdaļas. Mēs uzticamies mūsu produktiem, tie ir arī mūsu sabiedrotie cīņā ar ikdienas steigas izraisīto stresu, ārējās vides piesārņojuma ietekmēm un citiem kairinātājiem.

Mēs vislabāk zinām to, ka pieredze rodas, neapstājoties pie jau sasniegtā. Iemācoties pārvarēt grūtības un izaicinājumus, iespējams izstrādāt ne tikai dabiskus un kvalitatīvus, bet arī patiešām unikālus kosmētikas produktus.

Mēs esam drosmīgas un piesardzīgas reizē, izjūtot atbildību gan mūsu klientu priekšā, gan pret vidi kopumā. 

MŪSU KOMANDA

LABRAINS komanda ir mūsu stāsta brīnišķīgā sastāvdaļa. Tā apvieno zinošus speciālistus: ķīmijas tehnologus, tirgvedības un kvalitātes vadītājus. Mūsu pētnieciskās darba grupas ietvaros darbojas trīs speciālisti, kuri ir ieguvuši doktora zinātnisko grādu un pieci speciālisti ar maģistra grādu. Mūsu komandu raksturo ne tikai kaisle pret zinātni, dabu un kosmētiku, bet arī vairāk nekā piecpadsmit gadu kopējā darba pieredze kosmētikas nozarē.