Pāriet uz saturu

Grozs

Jūsu grozs ir tukšs

Mūsu filozofija

Mums skaistums ir zinātne, un zinātne  skaistums.

LABRAINS ir Latvijā radīts dabiskās kosmētikas zīmols, kas piedāvā inovatīvus, videi draudzīgus un augstas kvalitātes ādas kopšanas produktus.

Mūsu zīmolā mēs esam apvienojuši mums svarīgos pamatprincipus:

  • Inovatīvas idejas un pieeju;
  • Autentiskumu;
  • Kvalitāti un drošības standartus;
  • Atbildību (pret partneriem, patērētājiem, vidi);
  • Ilgtspējas principus – gan vides, gan sociālos.

 

GREEN BEAUTY

Mūsu zīmola filozofija ir balstīta uz ilgtspējas pamatprincipiem. Mums rūp iepriekšējo paaudžu atstātais mantojums, un mums ir svarīgi saglabāt šo mantojumu – gan vides, gan kultūras – nākamajām paaudzēm. Mēs vēlamies redzēt savus bērnus un mazbērnus uzaugam līdzvērtīgi zaļā, drošā un nepiesārņotā vidē. Tādā, kāda tā bija mums, mūsu vecākiem un daudzām paaudzēm pirms mums. Vienlaikus, mēs nedrīkstam pārtraukt attīstīties un būt inovatīvi, tomēr mums jāspēj un jāmācās to izdarīt maksimāli ilgtspējīgā veidā. Tāpēc, ar inovatīvu biotehnoloģiju palīdzību, mūsu produkti ir paņēmuši no dabas tās ģeniālākās prasmes un īpašības, lai nodrošinātu, ka mūsu āda būtu aizsargāta no ārējiem ierosinātājiem, piemēram, gaisa piesārņojuma, UV starojuma, redzamās gaismas un ikdienas stresa izraisītājiem.

 

VIDES ILGTSPĒJA

LABRAINS raksturo cieņa un saudzīga attieksme pret dabu un vidi kopumā. Mēs apzināmies, ka Latvijas skaistā daba ir mūsu bagātība un dāvana vienlaicīgi. Tas ir resurss, kas piešķirts mums visiem kopīgi un tieši mēs visi kopīgi esam atbildīgi par tā saglabāšanu un nodošanu tālāk – nākamajām paaudzēm, lai arī tās var turpināt mūsu uzsākto ceļu un izturēties pret dabu ar līdzvērtīgu saudzību un rūpību.

 

Dabas, skaistuma un zinātnes savienošanās ir maģisks process, un mēs esam gandarīti, ka varam to nodrošināt maksimāli ilgtspējīgākajā veidā – sākot no produktu ražošanas, priekšroku dodot vietējiem, zemeslodes Ziemeļu puslodei raksturīgajiem augiem un noslēdzot ar ilgtspējīgu iepakojumu. Plašāk par mūsu iepakojuma principiem iespējams lasīt šeit.

 

SOCIĀLĀ ILGTSPĒJA

LABRAINS ir zīmols, kas ražo un izplata dabisko kosmētiku cilvēkiem, kuriem rūp viņu un viņu ģimenes veselība.

Mēs, kā kosmētikas ražotāji, apzināmies savu atbildību sabiedrības priekšā, tādēļ mums ir svarīgi būt cieņpilniem pret katru sabiedrības daļu un, izstrādājot mūsu produkciju, nodrošināt, ka tiek ietvertas ne tikai dažāda vecuma un dzimuma cilvēku grupas ar atšķirīgiem ādas tipiem un veidiem, bet arī to cilvēku grupas, kas saskaras ar ikdienas dzīvi apgrūtinošām ādas problēmām un slimībām, šī iemesla dēļ citviet nereti tiekot diskriminētas. Mums ir svarīga sociālā vienlīdzība un mēs neatbalstām diskrimināciju ādas vai ķermeņa stāvokļa dēļ.
 
Būdami sociāli atbildīgi, mēs domājam par tiem, kurus skārušas tādas ādas slimības kā rozācija, dermatīts un akne. Papildus mēs strādājām, lai radītu dabiskas izcelsmes ādas kopšanas līdzekļus, kas būs paredzēti rētu kopšanai pēc traumām un medicīniskām procedūrām.
Mēs ne tikai vēlamies palīdzēt risināt ādas problēmas un uzlabot apkārtējo cilvēku ādas stāvokli, bet mēs arī vienlaikus ceram, ka šī procesa gaitā mums izdosies ietekmēt un pārveidot sabiedrības kopējo nostāju attiecībā pret cilvēkiem ar ādas problēmām un slimībām. Šī iemesla dēļ mēs ar gandarījumu pildām arī izglītojošo un informatīvo funkciju, piemēram, regulāri organizējot seminārus par ādas problēmām.
LABRAINS – tas ir mūsu veltījums visiem tiem, kas rūpējas ne tikai par savu skaistumu, bet arī par to, lai tiktu saglabāti tam izmantotie resursi.