Pāriet uz saturu

Grozs

Jūsu grozs ir tukšs

Aktīvās vielas

Kāpēc dadža ekstrakts?

Dadža sakņu augu ekstraktam piemīt augstas antioksidantu un pretiekaisumu īpašības, kuras uzlabo ādas aizsargbarjeru un mazina tās jutīgumu pret stresu. Dziednieciskas īpašības sniedz tajā esošo A un C vitamīnu pārbagātība. Šo izejvielu īpaši efektīvu padara tās pretsēnīšu un seborejas regulēšanas spējas, kas arī mazina pūtītes un akni.

Lasīt vairāk

Kāpēc dzērveņu sēklu eļļa?

Dzērveņu sēklu eļļa ir lielisks mitrinošs līdzeklis pret ādas novecošanos, jo tajā ir augstas neaizstājamo taukskābju un antioksidantu koncentrācijas, kas veicina ādas izturību, aktivizējot elastīna sintēzi.

Lasīt vairāk

Kāpēc kadiķa ekstrakts?

Ziemeļvalstu florai raksturīgais kadiķis satur īpašu aktīvo vielu, kas ar savu attīrošo, nomierinošo, ārstniecisko darbību lieliski aizsargā pret dažādiem ādas iekaisumiem, kā arī mazina alerģijas.

Lasīt vairāk

Kāpēc Laminaria Ochroleuca ekstrakts?

Jūras brūnaļģu Laminaria Ochroleuca ekstrakts ir bagāts ar augu taukiem, kas sniedz daudzveidīgu atbalstu mūsu ādai. Šai jūras ūdens "spēkstacijai" ir raksturīgas ne tikai augstas pretiekaisuma īpašības, tā arī novērš foto novecošanos un spēj aizsargāt ādu, stiprinot tās lipīdu (taukskābju) līdzsvaru.

Lasīt vairāk

Kāpēc salmenes ziedu ekstrakts?

Šo zeltaini dzelteno salmu ziedu sauc par nemirstīgo, jo tas plaukst tur, kur citi augi reti var izdzīvot. Šī auga kosmētiskās īpašības ir zinātniski pierādītas, sākot no nomierinošas un mitrinošas līdz pat ievērojamai dziednieciskai, aizsargājošai, un pat anti-age iedarbībai.

Lasīt vairāk

Kāpēc sūnu ekstrakts?

Sūnas ir ļoti izturīgi augi, kas spējuši izdzīvot mūsu planētas mainīgajos klimatiskajos apstākļos jau kopš aizvēsturiskiem laikiem. Sūnu ekstrakts uztur ādas veselību, stiprina tās aizsargbarjeras funkciju un ievērojami palielina mitruma līmeni tajā. Tas mazina krunciņas un piešķir sejas tonim viendabīgumu.

Lasīt vairāk

Kāpēc Ziemeļu pūķgalves cilmes šūnu ekstrakts?

Ziemeļu pūķgalves cilmes šūnu sastāvā ir spēcīgi bioloģiski aktīvie savienojumi. Mūsu īpašās šūnu kultivēšanas un ekstrakcijas metodes ļauj pilnībā izmantot šī ziemeļu auga veltes.

Lasīt vairāk