Pāriet uz saturu

Grozs

Jūsu grozs ir tukšs

Iepakojuma koncepts

Dabas iedvesmots dizains

LABRAINS produktu iepakojumu raksturo piesātināts zaļums apvienojumā ar majestātisko bronzas pieskārienu.

Domājot par iepakojumu, mēs tā dizainā vēlējāmies atspoguļot mūsu kosmētikas produktu pirmsākumu maģiskos brīžus. Lai mūsu produkti ar laiku kļūtu ne tikai par Jūsu steidzīgās ikdienas rituāla neatņemamu papildinājumu, bet vienlaikus arī par skaistu atgādinājuma sveicienu no tiem pielijušajiem, miglas piesātinātajiem mežiem, kur starp smaržīgām sūnām ik rudeni izaug tās koši sarkanās dzērvenes, kuru spēks vēlāk kļūst par LABRAINS sastāvdaļu.

Mūsu iepakojuma principi

Mūsu iepakojums ir radīts, domājot par vidi un ilgtspēju, pievēršot uzmanību dažādiem vides apsvērumiem, tai skaitā, piegādes attālumam.

Balstoties uz šiem priekšnosacījumiem, mēs esam veikuši sekojošas izvēles:

  • Produktu ārējais iepakojums ir ražots no pārstrādājama 100% kokvilnas papīra un kartona, drukāšanai un dizainam izmantojot videi draudzīgas krāsvielas;
  • krēmu un serumu iepakojumam ir izvēlētas “airless” jeb bezgaisa pudelītes ar maināmām iekšējām daļām, kas ir izgatavotas no viegli pārstrādājamas PP plastmasas.

Ilgtspējīga lietošana

Mūsu produkti ir radīti tā, lai arī mūsu klientiem būtu iespēja rūpēties par ilgtspēju, krēmus un serumus pilnā iepakojumā iegādājoties  tikai pirmajā reizē. Turpmākajās lietošanas reizēs, ir iespējams turpināt izmantot produktu ārējo konteineri, kas radīts ne tikai no izturīga materiāla, bet vienlaikus sniedz iespēju izzināt Latvijas un pasaules kultūru kanonu, savukārt iekšējās daļas iespējams mainīt.

Tāpat, krēmiem un serumiem ir pieejama dozēšanas funkcija, kas nodrošina iespēju katrā lietošanas reizē izlietot tikai tādu produkta daudzumu, kāds patiešām ir nepieciešams, līdz ar to produkts tiek izlietots maksimāli efektīvi, samazinot nevēlamo produkta “pārtērēšanas” risku.

Par mūsu krēmu un serumu lietošanu:

  • Ieteicamā deva vienai lietošanas reizei Jūsu sejas ādas kopšanas rutīnā ir viens spiediens, iepakojums paredzēts aptuveni 2 mēnešu ikdienas lietošanai;
  • Ieteicamais krēmu un serumu lietošanas laiks ir 180 dienas no to atvēršanas.

Rūpējoties par mūsu produktu “zaļumu” gan tiešā, gan pārnestā nozīmē, mēs spējam nodrošināt, ka samazinās ne tikai produkta izmaksas un oglekļa dioksīda pēdas nospiedums, bet kopumā pagarinās mūsu iepakojuma dzīves cikls, nodrošinot produkta ilgtspēju.