Pāriet uz saturu

Grozs

Jūsu grozs ir tukšs

Raksts: Ārstniecisko rekomendāciju izveide psoriāzes slimnieku ikdienas ādas kopšanai, ar dabiskas izcelsmes, kosmētikā iekapsulētām aktīvajām vielām, un tās ražošanas tehnoloģijas izstrāde”

Ārstniecisko rekomendāciju izveide psoriāzes slimnieku ikdienas ādas kopšanai, ar dabiskas izcelsmes, kosmētikā iekapsulētām aktīvajām vielām, un tās ražošanas tehnoloģijas izstrāde”

Paveiktais pētniecības projektā „Ārstniecisko rekomendāciju izveide psoriāzes slimnieku ikdienas ādas kopšanai, ar dabiskas izcelsmes, kosmētikā iekapsulētām aktīvajām vielām, un tās ražošanas tehnoloģijas izstrāde” laika posmā līdz 31.12.2023.

Projektā līdz 2023. gada 31. decembrim izveidotas vairākas aktīvo vielu, bāzes un  konservantu kombinācijas. Izstrādāti bāzes krēmi ar aktīvajām sastāvdaļām, kam veikti stabilitātes testi. Antimikrobiālo vielu kombinācijas un jaunas konservēšanas tehnoloģijas izstrādes aktivitāte ir pabeigta un sekmīgi ir iegūti vairāki dabisku krēmu varianti, ar 7 dažādiem emulgatoriem un antimikrobiālu vielu maisījumiem. Mazgāšanas līdzeklim – vairāki stabili varianti ar 5 dažādiem emulgatoriem un mazgājošām vielām.

Tika novērtēts aktīvo vielu pielietojums dažādām ādas kopšanas produktu bāzēm un sagatavota ziņojuma 1.daļa par kosmētikas vielu ietekmi uz psoriāzes, ekzēmas skartu ādu.

Projekta 5. aktivitātes ietvaros veikti konservantu efektivitātes testi, izvēlētas 2 dažādas un stabilas produktu sistēmas, kuras var mērogot. Uzsākta mērogošana.

Ir izstrādāts In-vivo pētījuma pieteikums, kas novērtē psoriāzes un atopisko dermatītu slimnieku reakciju uz aktīvo vielu koncentrācijām dažādos produktos.

Pārskata periodā notika aktīvs darbs pie krēma izstrādes un In-vivo pētījuma protokola veidošanas, kas tiks turpināts nākamajā pārskata periodā.

 

Pētījums tiek īstenots FARMĀCIJAS, BIOMEDICĪNAS UN MEDICĪNAS TEHNOLĢIJU KOMPETENCES CENTRA projekta ietvaros.

 Projekta Nr.17, CFLA līguma Nr. 5.1.1.2.i.0/1/22/A/CFLA/004

Read more

„Ārstniecisko rekomendāciju izveide psoriāzes slimnieku ikdienas ādas kopšanai, ar dabiskas izcelsmes, kosmētikā iekapsulētām aktīvajām vielām, un tās ražošanas tehnoloģijas izstrāde”

SIA “Labrains” īsteno pētniecības projektu „Ārstniecisko rekomendāciju izveide psoriāzes slimnieku ikdienas ādas kopšanai, ar dabiskas izcelsmes, kosmētikā iekapsulētām aktīvajām vielām, un tās raž...

Lasīt vairāk