Pāriet uz saturu

Grozs

Jūsu grozs ir tukšs

Raksts: LABRAINS piedalās starptautiskajā izstādē “2024 Cosmoprof Worldwide Bologna”

LABRAINS piedalās starptautiskajā izstādē “2024 Cosmoprof Worldwide Bologna”

Arī šogad, no 21. līdz 23. martam, LABRAINS komanda apmeklēja starptautiski atzīto izstādi "2024 Cosmoprof Worldwide Bologna" Boloņā, Itālijā. Pateicoties pieredzei, sakariem un jaunām partnerattiecībām, kas dibinātasšādos pasākumos, mēs turpinām attīstīties un uzlabot savu piedāvājuma klāstu.

Šajās dienās saņemti neskaitāmi komplimenti un novērtējumi no nozares profesionāļiem, kuri īpaši uzteic LABRAINS produktu sastāvu, gan arī iepakojuma dizainu un ilgtspējas risinājumu.

LABRAINS produkcija ar lepnumu tika demonstrēta Latvijas nacionālajā paviljonā, ko organizē LIAA (Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra).  

Read more

LABRAINS dalība starptautiskajā izstādē VIVANESS 2024

Jau otro gadu pēc kārtas LABRAINS komanda piedalījās starptautiskajā izstādē “VIVANESS 2024,” kas norisinājās Vācijas pilsētā Nirnbergā. Iepriekšējā gada izstādes apmeklējums LABRAINS komandai sni...

Lasīt vairāk
Mammai svētkos serums un nakts krēms ar -30% atlaidi

Mammai svētkos serums un nakts krēms ar -30% atlaidi

Maijs ir īpašs mēnesis, jo līdz ar pavasara iestāšanos, iemirdzas mammu un vecmammu smaidi. Šogad Māmiņdienu atzīmēsim 12. maijā. Mēs vēlamies šajos svētkos iepriecināt gan Tevi, gan mammu, gan vec...

Lasīt vairāk